تبلیغات
fatylovs - خانه بهروزیان میزبان نمایشگاه مشترک هنرهای تجسمی اوز و بستک

خانه بهروزیان میزبان نمایشگاه مشترک هنرهای تجسمی اوز و بستک

پنجشنبه 27 آبان 1395 11:36 ب.ظ

 

خانه بهروزیان میزبان نمایشگاه مشترک هنرهای تجسمی اوز و بستک

 • خانه بهروزیان میزبان نمایشگاه مشترک هنرهای تجسمی اوز و بستک
  img_5859

   

  ابراهیم احمدی: با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اوز و انجمن هنرهای تجسمی اوز و بستک، امروز(۲۷ آبان) نمایشگاه مشترک اوز وبستک در خانه بهروزیان( در خیابان طلایی) افتتاح شد.

  در آئین افتتاح این نمایشگاه، بخشدار، رئیس شورای اسلامی، شهردار، رئیس دانشگاه آزاد، رئیس اداره ارشاد، یعقوب فقیهی و ساسان پیرزاد از انجمن نواندیشان، رئیس خانه فرهنگ، رئیس اتاق اصناف  و جمعی از هنرمندان اوز و بستک حضور داشتند.

  img_5895

  فروغ هاشمی رئیس اداره ارشاد در سخنان کوتاهی گفت این نمایشگاه کار مشترکی از هنرمندان اوز و بستک است و اظهار امیدواری کرد این تعاملات فرهنگی ادامه یابد.

  img_5859

  سلیم چناچن مسئول انجمن های تجسمی بستک دراین زمینه گفت: این انجمن با ۸۰ اثر دستی و ۱۰ عکس دراین نمایشگاه شرکت کرده است.نمایشگاه نقش آئینه که هر بیننده را به خود جذب می کرد از آثار آقای چناچن بود که علاوه بر نمایش در نمایشگاه ها در خارج از کشور نیز به فروش می رشد.

  img_5869

  شهرام لطفی مسئول انجمن هنرهای تجسمی آموزش و پرورش گفت: ۳۱ اثر از دانش آموزان اوز دراین نمایشگاه در معرض دید تماشاگران قرار می گیرد که شامل: پوستر، تذهیب، کاشی کاری و خوشنویسی است وی دانش آموزان شرکت کننده دراین نمایشگاه را: زینب سروش، نسیم بذرافشان، شیرین اسماعیلی، هانیه قائد پور و نازیلا زارع معرفی کرد. آثاری از نازنین حبیبی( دبیر انجمن هنرهای تجسمی)، گلی برازنده، فریبا جوکار و…نیز به نمایش در آمده بود.

  img_5865

  بازدید از این نمایشگاه رایگان است و تا دوم آذر ماه ادامه دارد.

  img_587700

  img_586411-copy

  img_5863

  عکس از محمد احمدی

   


برچسب ها: خانه ، بهروزیان ، میزبان ، نمایشگاه ، مشترک ، هنرهای ، تجسمی ،